SPORTTIP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Flag Counter
Live Traffic Feed

MLB, Nejštědřejší smlouva v historii sportu

Goto down

MLB, Nejštědřejší smlouva v historii sportu Empty MLB, Nejštědřejší smlouva v historii sportu

Odoslať pre nairam za Ut 18 november 2014, 15:10

MLB, Nejštědřejší smlouva v historii sportu Giancarlo-stanton-si2

To, o čem se spekulovalo a mělo být jednoznačnou bombou letošní offseason v MLB, je po včerejšku skutečností. Pětadvacetiletý Giancarlo Stanton uzavřel s Miami Marlins třináctiletou smlouvu v hodnotě 325 mil. dolarů, čímž se vyšvihl na čelo žebříčku největších uzavřených kontraktů v historii sportu.

Stanton se Miami upsal až do konce sezony 2027, průměrně tak bude pobírat 25 mil. dolarů ročně. Ačkoliv nebyl konkrétní rozpis příjmů za jednotlivé sezony prozatím zveřejněn, bude mít outfielder Marlins s nějvětší pravděpodobností rozdílné příjmy uprostřed podepsaného kontraktu a pak v jeho závěru.

"Pro naši organizaci to znamená hodně. Máme tvář našeho týmu pro příštích 13 let," měl radost majitel Marlins Jeffrey Loria. "Očekávám, že bude po následujících 13 let členem rodiny Marlins. Chceme a budeme ho obklopat těmi nejlepšími hráči kalibru All-Star, což jsme již začali." Smlouva má no-trade klauzuli s možností nevyužití opce po šesti sezonách.Celkově je to zvláštní situace. Tým, který v uplynulé sezoně vynakládal na platy hráčů méně než 48 mil. dolarů, se nyní hodlá dostat v žebříčku týmů na mnohem vyšší pozice. "Můžeme si to dovolit. Navíc k němu chceme získat další hráče, kteří naši soupisku vylepší. Potřebujeme navíc dalšího pálkaře, který mu pomůže ve snaze vyhrávat pro nás zápasy," řekl Loria. Jeho plány s týmem jsou velké a Stanton by měl být jen první vlaštovkou, ačkoliv toto přirovnání v tomto případě lehce kulhá.

"Naše organizace chce vyhrávat a on to ví. Z naší strany je velká snaha dělat velké věci na novém stadionu. Je to úžasný mladý kluk a obrovský talent," dodal Loria.

Stanton sám se prozatím odmítá k novému kontraktu vyjádřit, jeho smlouva ho však jednou provždy zapisuje do historie. V roce 2014 se právě jeho jméno dostalo do čela nejštědřejších smluv v historii sportu, navíc s překonáním magické hranice 300 mil. Desetileté smlouvy Miguela Cabrery na 292 milionů a Alexe Rodrigueze na 275 milionů tak nyní zůstávají ve stínu.
nairam
nairam
Admin

Počet príspevkov : 101
Registrovaný : 09.04.2014
Vek : 46
Bydlisko : Bratislava / Slovensko

https://bettonpick.blogspot.com/

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.